Radim

Radim Seydl

radim@cooland.cz
+420 606 099 005

Moje cesta do krajiny: jak jsem se dostala do CooLAND?

Hledám smysluplnou práci a zábavu v jednom. Hledám lidi, se kterými se dokážu bavit a pobavit. Vše jsem to našel ve čtyřech holkách, se kterými vytváříme CooLAND. Pozitivní přístup, kterým holky CooLAND naplňují, ze mě dělá o trochu menšího pesimistu a snad i snesitelnějšího člověka. Mou sobeckou motivací je mi představa krásné a dlouhé vyjížďky na kole krajinou, která začíná hned za hranou mého města, kde sice celý život žiji, ale chci, aby to město mělo někde konec a za ním už byla jen zdravá krajina plná života. Krajina, ve které bydlí a pracují lidé, a do které je radost vyrazit třeba právě na kole.

V CooLAND mám na starosti:

Studoval jsem ekologii a ochranu přírody, zabývám se ilustrací, kresbou a grafikou. V CooLAND mohu tohle všechno propojit, což je pro mě dobrá zpráva. Především vytvářím naší celkovou grafickou podobu od návrhu loga, pozvánek na akce, kreseb a propagačních materiálů. Zároveň se podílím na koordinaci KPZ CooLAND, zejména naší “sýrové KPZky”. S učením jsem určitě ještě neskončil a v tom mi také CooLAND hodně pomáhá.

Mimo CooLAND dělám:

Kromě CooLAND jezdím na kole, prodávám kola a občas i nějaké postavím… a samozřejmě se věnuji své báječně nerudné fence Karkulce.

Spolupracuji:

Aktivně spolupracuji s fotografem Kevinem V. Tonem. Snažím se spolupracovat se sousedskou komunitou v Karlíně a podporuji sdružení Auto*Mat.
Napište mi

Liška

zavolejte