Šárka

Šárka Krčílková

sarka@cooland.cz
+420 725 290 604

Moje cesta do krajiny: jak jsem se dostala do CooLAND?

Vždycky jsem toužila zabývat se něčím, co má smysl, nebude rutina, bude mě bavit, rozvíjet a pomůže někomu, nebo něčemu dalšímu. Prošla jsem řadou škol, vyzkoušela jsem spoustu aktivit a zaměstnání od hostesky, servírky v kavárně a za barem, ekologické aktivistky, účetní, úřednice, specialistky nákupu ve velké korporátní firmě, práci na zahradě, v lese i za počítačem. Pak jsem na deset let zakotvila na Fakultě životního prostředí ČZU v Praze. To nejcennější co jsem tu našla, kromě znalostí o přírodě a krajině, jsou spřátelené duše s podobnou touhou jako mám já… zabývat se něčím, co má smysl, nebude rutina, bude nás bavit, rozvíjet a pomůže někomu, nebo něčemu dalšímu. A proto jsme společně založili CooLAND.

V CooLAND mám na starosti:

Věnuji se obsahové i organizační stránce CooLAND a propagaci. V současné chvíli jsem především koordinátorka našeho projektu komunitou podporovaného zemědělství KPZ CooLAND a s tím souvisejících aktivit. Organizuji akce CooLAND, píšu příspěvky na náš blog i jinam. Vzdělávám v oblasti alternativních potravinových systémů, kde úzce spolupracuji s Asociace místních potravinových iniciativ

Mimo CooLAND dělám:

Od roku 2017 v Asociace místních potravinových iniciativ rozvíjím komunitou podporovaného zemědělství u nás a jsem zapojená do řady národních i mezinárodních projektů jako výzkumník, lektor a tvůrce vzdělávacích programů.

Spolupracuji:

Jsem součástí Asociace místních potravinových iniciativ a mezinárodní sítě URGENCI. Léta jsem členem MJ studia - tanečního studia Milany Ježkové, kde už sice nepůsobím jako aktivní tanečnice, ale stále pomáhám vydávat Časopis MJ studia.
Napište mi

Liška

zavolejte